78 відгуків
Итальянские сумки Diva`s Bag
+380 (97) 402-40-34

Неймовірні факти про жіночій сумці

Неймовірні факти про жіночій сумці

Сумка є самим популярним, затребуваним і, мабуть, найбільш стильним жіночим аксесуаром. Саме в жіночій сумочці вміщується не просто цінні і потрібні речі, а буквально життя її власниці. У даній статті ми поговоримо про 7 цікавих, часом неймовірні факти про сумках.

ТОП 7 фактів про сумках

 1. Перша сумка.
  Це сьогодні ми вільно можемо купити дешеві чи дорогі жіночі сумки, об'ємні шопери або маленькі клатчі, а кілька тисячоліть тому людство і поняття не мала, що це таке. Перше в історії подібне виріб, що було зафіксовано в легендах, було подаровано давньогрецького героя Персея для зберігання голови Медузи Горгони.
 2. Найдорожча сумочка.
  Це унікальне творіння у формі серця створювали 12 майстрів цілих 4 роки, під керівництвом Роберта Муавада. Вартість цього «Гаманця з діамантами 1001 ніч» прирівнюється до 3,8 млн. дол. США, оскільки зроблений він з 12-каратного золота, інкрустований більш 4,5 тис. діамантами. Інші найдорожчі сумки в світі також інкрустовані дорогоцінними каменями.
 3. Найбільш об'ємна і дорога колекція.
  Сьогодні власницею найоб'ємнішою, дорогої колекції сумок прийнято вважати Вікторію Бекхем. Саме їй вдалося зібрати під одним дахом унікальну колекцію рідкісних екземплярів від іменитих дизайнерів: Chanel Prada, Valentino. Але найбільш відома Вікторія своєю пристрастю до Hermes, а саме моделі Birkin, яких у неї більше сотні вартістю 3 500 000 дол.США.
 4. Louis Vuitton спалюють сумки.
  Так, саме так, цей модний будинок прийняв таке рішення в 2008 році. Знищенню підлягають всі аксесуари з минулої колекції, що не були продані. Таким чином виробник бореться з здешевленням, падінням ціни на свої вироби, щоб їхні колекції завжди були лімітовані, ексклюзивні. І це їм вдається – сьогодні найдорожчі сумки в світі саме цього виробника.
 5. Сумка за Фрейдом.
  Згідно думку батька всіх психологів і психоаналітиків – Зиґмунда Фрейда, жіноча сумочка уособлює .... вагіну. Знаючи Френда, це не дивно))) Вчений спостерігав за жінками в істеричному стані і помітив, що вони смикають свої сумочки. З цього він зробив висновок.
 6. Сумочка або кишеню, курка чи яйце – що раніше?
  Ми не беремося розмірковувати з приводу курки-яйця, але можемо стверджувати, що сумка з'явилася раніше кишень. Адже таке доповнення до одягу має складний крій, його придумали значно пізніше, ніж гаманець.
 7. Незвичайний матеріал аксесуарів.
  До 18 століття включно сумочки шили тільки з хутра і шкіра риб. Так, так, адже шкіра риб деяких порід володіє особливою міцністю, малою вагою. Сьогодні можна зустріти хіба що аксесуари з шкіри вугра.

       

Доступні або дорогі сумки, бренди світові або маловідомі на кожен аксесуар знайдеться свій покупець! Ми ж, у свою чергу, пропонуємо якісні трендові італійські шкіряні сумки від виробника diva's Bag по дуже приємним цінам!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner